SIIT ALGAB SAUNAKUJUNDUS

Samm 1. Valige sobiv sauna tüüp

Soome saun

Võrreldes teiste saunatüüpidega jääb soome saun kõige populaarsemaks sauna tüübiks. Kui inimesed räägivad saunast, siis räägivad nad tihtipeale just soome saunast nagu kõige lihtsamast ja eelistatavast saunatüübist. Vene saun kuulub ka asjasse, kuid arvestades väikeste omadustega. 

Infrapunasaun

Erinevalt traditsioonilisest soome saunast tuleneb soojus infrapunasaunas seina või lavalaua sisse ehitatud infrapunaradiaatoritest, kus nägematu infrapunalained tasaselt levivad inimkeha laiali üle. 

Aurusaun

Aurusauna jaoks kasutatakse ka muid nimetusi nagu türgi saun ja hammam, kuid kokkuvõttes on tegemist sama saunaga. Aurusaun erineb teistest saunatüüpidest nii ehitusmaterjalide kui ka kasutuseesmärgi poolt.

Kombineeritud saun ja SPA

SPA on nö. erinevate saunatüüpide kompleks. Aga vaatamata selle võime tihtipeale leida sobiva lahenduse isegi kahele planeeritavale saunaruumile nii kujunduse kui ka nende paigalduskoha osas.

Samm 2. Valige sobiv teenus.

Tellige saunaprojekt

Meie ettevõtte ehitusprojekti asjatundjad võivad vajaduse korral läbi viia täieliku sauna ekspertiisi ja selle alusel pakkuda Teile parima kujundus- ja tehnilise lahenduse, mis kõige parem sobiks planeeritava sauna jaoks. 

Ehitusmaterjalide koguse arvutamine

Ehitusmaterjalide koguse arvutamine toimub ainult projekti alusel, kus on kõik vajalikud parameetrid juba olemas. Arvutamist ei ole võimalik teha toorjooniste alusel, kust need vajalikud andmed puuduvad.

Samm 3. Ehita oma unistuste saun!

Me ehitame erinevaid saunu

Oleme Euroopa turul olnud juba aastast 1998 ja tänu sellele saime rikka töökogemuse nii kujundus- kui ka ehitusvaldkonnas. Lisaks pakume ka vajaliku saunavarustuse paigaldusteenuseid. 

Kuidas saab soovitud sauna ehitada?

Kui Teil on soovitud sauna joonis juba olemas, siis valige alt lõige, kust näete samm sammult, kuidas sauna ehitatakse ja millised tehnilised nõuded selle jaoks vajatakse.